Fenerbahçe’den TFF seçimleriyle ilgili açıklama

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi:

“Türkiye Futbol Federasyonu’nun yeni Lideri ve İdare Konseyi bugün prestijiyle netleşmiştir. Yeni lider Sayın Mehmet Büyükekşi ve idare konseyinin öncülüğünde; son birkaç yıldır yaşanan, geçen sene tepeye çıkan adaletsizliğin Türk futbolunda son bulmasını, TFF çatısı altında vazife alan tüm şahısların, istisnasız formda ve önemli bir sorumlulukla her kulübe eşit aralıkta durmasını, alanda uğraş eden tüm kadrolara, futbolun kuralları ve hak, emek, alın teri üzere manevi kavramlar temel alınarak yüzde yüz tarafsızlıkla yaklaşmasını, mutlak adaletin hükümran olduğu imtiyazsız, tarafsız bir futbol ortamının tesis edilmesini talep ediyor; vazifeye yeni başlayan TFF Lideri ve İdare Konseyi’nin Türk futbolu için güzel olmasını diliyoruz.”

TFF İDARE HEYETİ’NE SEÇİLEN NÜKET KÜÇÜKEL EZBERCİ, KULÜPTEKİ MİSYONUNDAN İSTİFA ETTİ

Sarı-lacivertli kulüp ayrıyeten, kulübün idare konseyi üyesi Nüket Küçükel Ezberci’nin bugün yapılan seçimde TFF İdare Konseyi’ne seçilmesiyle nedeniyle kulüpteki misyonundan istifa ettiğini açıkladı.

Sarı-lacivertli kulübün açıklamasında, “Kulübümüzün İdare Şurası Üyesi Nüket Küçükel Ezberci bugün yapılan TFF İnanılmaz Seçimli ve Olağan Mali Genel Heyetinde, TFF İdare Heyeti’ne seçilmiştir. Statü gereği Sayın Küçükel Ezberci kulübümüzün idare konseyi üyeliğinden istifa etmiştir. Nüket Küçükel Ezberci’ye 1 yıllık süreç boyunca kulübümüz ismine ortaya koyduğu emekleri ve bedelli katkıları için teşekkür ederiz. Yeni misyonunda Sayın Küçükel Ezberci’ye muvaffakiyetler diler, Türk futbolu ismine güzel uğurlu olmasını temenni ederiz” tabirlerine yer verildi.