Ziraat Türkiye Kupası’nda 2 eleme çeşidi heyecanı 27 Eylül Salı günü oynanacak 6 maçla başlıyor Taksim Türbanlı Escort
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya nazaran tek maç eleme adabına nazaran oynanacak müsabakaların programı şöyle
27 Eylül Salı
13 00 İnegölspor BC Group Ağrı 1970 İnegöl İlçe
14 30 Ankaraspor Taksim Eve gelen escort Kepez Belediyespor Osmanlı
14 30 Criptoswaps Zonguldak Kömürspor Gümüşhane Sportif Faaliyetler Karaelmas Kemal Köksal
15 00 Somaspor Efeler 09 Soma Atatürk
15 00 Kocaelispor Ayvalıkgücü Belediyespor Belediye Derincespor Doğal Çim Taksim Gecelik Escort Sahası
17 30 Baynet İnşaat Balıkesirspor Hacettepe 1945 Balıkesir Atatürk
28 Eylül Çarşamba
13 00 GMG Kastamonuspor Nevşehir Belediyespor Kastamonu Gazi
14 00 Adıyaman FK Bartınspor Adıyaman Atatürk
14 00 Taksim suriyeli escort Pazarspor Mazıdağı Fosfatspor Pazar İlçe
14 30 Kırşehir Futbol Kilis Belediyespor Kırşehir Ahi
14 30 Niğde Anadolu FK Yomraspor Ömer Halisdemir Üniversitesi
14 30 Ankara Demirspor Karaman FK TCDD Ankara Taksim yeni escort Demirspor
14 30 Serik Belediyespor 1954 Kelkit Belediyespor Serik İsmail Ogan
14 30 1922 Konyaspor Karbel Karaköprü Belediyespor Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz
14 30 Etimesgut Belediyespor Yalovaspor Etimesgut Belediyesi Atatürk
15 00 Kuşadasıspor Bulvarspor Özer Türk
15 00 Uşakspor Malatya Arguvanspor Uşak 1 Eylül
15 00 HES İlaç Afyonspor Amberçay Eynesil Belediyespor Zafer
15 00 Ergene Velimeşespor Elazığ Karakoçan FK Mustafa Kemal Atatürk
15 00 Sarıyer Büyükçekmece Tepecikspor Sarıyer Yusuf Ziya Öniş
15 00 Çatalcaspor Bitexen Sapanca Gençlikspor Çatalca İzzettin
15 00 Eşin Group Nazilli Belediyespor Gema Polimer Şile Yıldızspor Nazilli İlçe
15 00 Weecoins Kırklarelispor Siirt Vilayet Özel Yönetim Kırklareli Atatürk
17 30 Şanlıurfaspor Karşıyaka Şanlıurfa 11 Nisan
20 00 Bursaspor Boyabat 1868 M Fehmi Gerçeker
29 Eylül Perşembe
14 00 Diyarbekirspor Kars 36 Diyarbakır
15 00 Belediye Derincespor Amasyaspor FK Belediye Derincespor Doğal Çim Sahası
17 00 Menemen FK Bigaspor Menemen İlçe
20 00 Eskişehirspor Muş 1984 Muşspor Eskişehir Yeni