Beşiktaş Başkanı Çebi’den Weghorst ve Rıdvan Yılmaz açıklaması

Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Parıltı Çebi, Türkiye Futbol Federasyonu’nun Olağanüstü Seçimli ve Olağan Mali Genel Heyeti’nde transferde yaşanan son gelişmelerle ilgili konuştu.

‘WEGHORST BİZDEN BİRKAÇ GÜN DAHA MÜDDET İSTEDİ’

Başkan Çebi, transfer için büyük gayret sarf edilen Hollandalı golcü Wout Weghorst konusunda “Milli gruptan konutuna dün gece geldi. Dünya Kupası nedeniyle ulusal gruptaydı. Bizden birkaç gün daha mühlet istedi. Biz de ‘hay hay’ dedik. Öteki kulüplerle de görüşüyorlar benim anladığım kadarıyla. Biz de öteki futbolcularla görüşüyoruz. Hayat bu türlü bir şey. Beşiktaş taraftarı transferlerde bize güvensin. Biz scout grubu ve hocamızla birlikte transferi yapıyoruz” dedi.

‘GEDSON BEŞİKTAŞ’TA’

Çebi şöyle devam etti: “Gedson, Beşiktaş’ta. Onu, Beşiktaş’ta göreceksiniz. Saiss, kıymetli. Çok düzgün bir transfer yaptık. Üst seviye bir karakteri var. Ağabeylik ve kaptanlık misyonu var. Onun, Beşiktaş’ta geçirdiği mühlet bizim için çok değerli.

‘RIDVAN TRANSFERİNDEN 6.5 MİLYON EURO GELECEK’

Rıdvan gidiyor. Rıdvan’ın gittiği fiyatlar çok da âlâ fiyatlar. Çok garanti bonuslar da var. Ödeme planında şimdi anlaşamadık. Bu yüzden ayak sürtüyorum
Transferden Beşiktaş kasasına 6,5 milyon euro girecek.”