CIS’ten Hukuk İngilizcenizi Londra’da geliştirme fırsatı

Cambridge, Londra ve İstanbul’da ofisleri bulunan CIS Eğitim ve Danışmanlık firması hukuk fakültesi öğrencileri ve hukukçulara yönelik yeni bir program başlattı.

PROGRAM İÇERİĞİ

İngiltere’de gerçekleşecek 8 haftalık programla ilgili bilgi veren CIS Operasyon Yöneticisi Selda Scott bu müddet içerisinde iştirakçilere Hukuk İngilizcesi, Hukuk Ofisinde staj, kamuoyuna açık duruşmalara iştirak ve Cambridge Üniversitesi’ndeki seminerlere iştirak fırsatı sunulacağını söz etti.

CIS HAKKINDA

CIS, milletlerarası öğrenciler için kişiselleştirilmiş kurslar sağlama konusunda uzmanlaşmış bir eğitim şirketidir. Cambridge, Londra ve İstanbul’da ofisleri bulunmaktadır.

CIS olarak, İngiltere’de gerçekleştirdiğimiz 8 haftalık ‘Law Internship Program’ ile bir hukuk ofisinde staj yapma, haftanın muhakkak günleri kamuya açık davalara katılma imkanı ve İngilizce Hukuk Terminolojisini Londra’da, tam da yerinde öğrenme fırsatı sunuyoruz.

Law Internship Programı, hukuk fakültesi öğrencileri, avukatlar ve hukuk terminolojisini yerinde öğrenmek isteyen herkese yönelik olarak hazırlanmıştır. Daha evvel Türkiye’de hiçbir kurumun gerçekleştiremediği bu özel projeyi dikkatinize sunuyoruz.

Law Internship Program iştirakçileri Londra’da bulunan hukuk ofisi www.maksolicitors.co.uk M AK. Solicitors’da staj yaparken haftanın belli günleri mahallî bir mahkeme olan Old Bailey Criminal Court’ta duruşmaları takip edecektir. Bununla birlikte İngilizce Hukuk Terminolojisi için ağır lisan kursumuzda bu hoş programın tamamlayıcı bir kesimi.

Programa kayıt olan öğrencilerimizin vize müracaatları, seyahat düzenlemeleri ve konaklama dahil tüm evrak işleri şirketimiz tarafından takip edilmektedir. CIS Operasyon Yöneticimiz Selda Scott ve takımı öğrencilerimizi İngiltere’ye vardıklarında karşılamakta ve kaldıkları müddet boyunca kendileriyle ilgilenmek üzere hazır bulunmaktadır.