Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk-İş’i kabul etti

Konuyla ilgili CNN Türk canlı yayınında açıklamalarda bulunan Arda Erdoğan şu sözleri kullandı: “Türk İş Lideri Ergün Atalay, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile AK Parti Genel Merkezi’nde bir ortaya geldi. Sürpriz bir görüşme diyebiliriz. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türk İş Başkanı’nın programında bu görüşmeye dair bir açıklama yok.

ASGARİ FİYAT DEĞİŞECEK Mİ?

Geçtiğimiz dakikalarda Türk İş Lideri Atalay, AK Parti Merkezi’ne gelerek Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmeye başladı. Temmuz ayında minimum fiyat tekrar güncellenecek mi? Bu soruların sorulduğu devirdeyiz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan son devirde yaptığı açıklamada vatandaşın alım gücünün yükseltilmesine dikkat çekiyordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu iletisi değerliydi. Esasen temmuz ayında memurlar ve emekliler enflasyon farkı alacak lakin gözler minimum fiyatta değişim olup olmayacağı istikametindeydi. Elbette masada dar gelirlilerin maaşlarının yükseltilmesi için atılacak adımlar olacaktır. Önümüzdeki dakikalarda Atalay’ın ziyaretini bitirdiğinde bir açıklama yapıp yapmayacağını takip ediyor olacağız.”