Fatih Karagümrük’ün eski futbolcusu Yann Karamoh bıçaklı saldırıya uğradı! Skandal iddia

Fatih Karagümrük’te geçtiğimiz dönem forma giyen Yann Karamoh’la ilgili Fransız basını şoke eden haberi duyurdu. 23 yaşındaki oyuncunun bıçaklı taarruza maruz kaldığı belirtildi. İşte ayrıntılar…

SOSYAL MEDYAYA GÖRÜNTÜSÜ DÜŞTÜ

Yann Karamoh’un 12 Haziran’da yayımlanan görüntüsü toplumsal medyayı salladı. Fildişi Kıyıları ve Fransa basınında yer alan haberlere nazaran; 23 yaşındaki oyuncu, evli bir bayanla birlikteyken kocası tarafından basıldı. Genç futbolcunun bu görüntüsü kısa müddette viral oluşturdu.

DARP EDİLDİ İDDİALARI

Yann Karamoh’un ağladığı görüntülerde görüntüyü kaydeden kişinin elinde kesici unsur olduğu öne sürüldü. 23 yaşındaki oyuncunun darp edildiği belirtildi. Fransız basınından RMC Sport’ta yer alan habere nazaran; Yann Karamoh bıçaklı atağa uğradı.

2 YIL MAHPUS CEZASI

Fransız basınında yer alan haberde genç futbolcuyu darp ettiği argüman edilen ve görüntüleri müsaadesiz bir formda paylaşan kişinin 2 yıl mahpus cezası aldığı kaydedildi. Yann Karamoh’un son durumuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı.

YÜZÜNDE HASAR OLUŞTU

Öte yandan L’Equipe’te yer alan haberde Fildişi Kıyıları asıllı futbolcunun elmacık kemikleri, çenesi ve göz etrafında hasar oluştuğu belirtildi.

4 GOL VE 3 ASİST

Fatih Karagümrük’ün geçtiğimiz dönem başında Parma’dan kiraladığı Yann Karamoh, İstanbul takımında 35 karşılaşmada forma giydi. Fildişi Kıyıları asıllı oyuncu rakip fileleri 4 sefer havalandırdı. Yann Karamoh grup arkadaşlarına 3 asist yapma başarısı gösterdi.

SÖZLEŞMESİ DÖNEM SONUNDA BİTECEK

Caen altyapısında yetişen Yann Karamoh daha sonra Inter, Bordeaux, Parma ve Fatih Karagümrük formaları giydi. 23 yaşındaki oyuncunun Parma ile olan mukavelesi dönem sonunda bitecek. Fransız pasaportu da bulunan futbolcunun şimdiki piyasa bedeli 4 milyon euro olarak gösteriliyor. Yann Karamoh, Fransa U21 Ulusal Kadrosu’nun formasını 4 kere giydi.

Fenerbahçe’nin radarındaki Bruno Henrique’nin asistleri