Sharon Osbourne açıkladı! İşte Ozzy Osbourne’un sağlık durumu

Black Sabbaht’ın vokalisti olarak ünlenen, müzik dünyasında ‘Karanlıklar Prensi’ olarak tanınan Ozzy Osbourne’un, 2003 yılında geçirdiği bisiklet kazasının akabinde, daha evvelki kazasında omurgasına yerleştirilmiş metal çubuklar yerinden çıkmıştı.

2019’DA PARKINSON TEŞHİSİ KONULDU

Şubat 2019’da Parkinson teşhisi konulan Ozzy Osbourne, 2020 Ocak ayında katıldığı televizyon programında omurga ve boyun ameliyatları dahil bir yıl süren sıhhat problemleri yaşadığını söylemiş, akabinde Parkinson teşhisi konulduğunu belirterek, 2019’un “hayatındaki en acılı yıl” olduğunu lisana getirmişti. Osbourne, şov dünyasını hiçbir vakit terk etmeyeceğini de belirtmişti.

Eşi Sharon Osbourne da Ozzy Osbourne’a koyulan ikinci evre Parkinson teşhisinin “ölüm cezası olmadığını fakat bedendeki kimi hudutları etkilediğini” belirterek, hastalığın seyri sırasında “iyi günler kadar hakikaten makûs günlerin yaşandığını” söz etmişti.

“BU AMELİYAT HAYATINI DEĞİŞTİRECEK”

Yürüme zahmeti çeken Osbourne’un, hayatını değiştirecek değerli bir operasyona gireceği duyurulmuştu. TV programcısı Sharon Osbourne, eşinin sıhhat durumuyla ilgili açıklamalarda bulunmuştu. İngiliz talk gösterisi ‘The Talk’a konuşan Osbourne, iş için bulunduğu ABD’den İngiltere’ye Ozzy Osbourne’un yanında olmak için döndüğünü söylemişti.

Osbourne, eşinin geçireceği ameliyat için “Bu operasyon, onu hayatının geri kalanına taraf verecek” sözlerini kullanmıştı. Sharon Osbourne, eşine bakmak zorunda olduğunu söyleyerek, “Çok sıkıntı, zira Parkinson ve kazanın tesiri birleşti” demişti.

OSBOURNE’UN SON DURUMU

69 yaşındaki Sharon Osbourne, ameliyat sonrası toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamayla; 73 yaşındaki İngiliz müzisyenin sıhhat durumu hakkında bilgi verdi.

Ünlü isim, “Ailemiz Ozzy’nin ameliyatıyla ilgili çok sevgi ve dayanağa şükranlarını iletiyor. Ozzy uyguna gidiyor, güzelleşme yolunda ilerliyor. Sevginiz ona dünyaları vermek yerine geçiyor” dedi.

Sharon Osbourne, Parkinson hastası olduğu bilinen ünlü rock yıldızının ne ameliyatı olduğunu ise açıklamadı.