TOTAL İstanbul Havalimanı, Avrupa’nın en iyi TOTAL istasyonu seçildi

Şirketten yapılan açıklamaya nazaran, TOTAL İstanbul Havalimanı, yarışta hizmet ve eser kalitesi, yenilikçilik, müşteri memnuniyeti ve toplumsal sorumluluk yaklaşımıyla ön plana çıktı.

TOTAL İstanbul Havalimanı, 24 adet pompa adasıyla, İstanbul Avrupa Yakası’ndaki TOTAL İstasyonları içerisinde en büyük istasyon olmasının yanı sıra günde 8 binin üzerinde araca ve 10 binin üzerinde konuğa hizmet veriyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Hoş Güç Akaryakıt Genel Müdürü Tolga Işıltan, tüm TOTAL İstasyonlarının öncelikli maksatlarının, konuklarının bir ömür alanından bekledikleri hizmeti karşılamak olduğunu belirtti.

Avrupa birincisinin Türkiye’deki TOTAL istasyonları ortasından seçilmesinin gurur verici olduğunu vurgulayan Işıltan, “TOTAL istasyonlarımızın satış performansı, hijyen uygulamaları, yeme-içme alanları ve dezavantajlı bireylere sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle öne çıkmaları memleketler arası düzeydeki hizmet kalitemizin göstergesi. TOP Star Challenge Müsabakası’nda Avrupa’nın En Düzgün İstasyonu seçilen TOTAL İstanbul Havalimanı istasyonumuz, geçen yıl ACI Europe’un raporuna nazaran 36 milyon 988 bin 563 yolcuya hizmet vererek Avrupa’nın en ağır havalimanı olan İstanbul Havalimanı’na en yakın ve en büyük istasyonumuz. TOTAL İstanbul Havalimanı İstasyonu yalnızca akaryakıt alışverişi değil, konuklarımızın seyahatlerinde gereksinim duydukları tüm eser ve hizmetlere de erişim imkanı sağlıyor.” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: AA